سیاست حریم خصوصی کاربران
برطبق توافقنامه های موجود در این سایت،سازمان صنعت معدن و تجارت استان خراسان رضوی متعهد می شود که به حریم خصوصی کاربران خود احترام بگذارد.ما هرگز بدون اجازه خودتان دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی شما نخواهیم زد.

زمانیکه شما وارد هر سایتی می شوید،اطلاعات معینی از شما به طور اتوماتیک جمع آوری می شود که یکی از آنها آدرس IP کامپیوتر شما می باشد که از این آدرس برای تحلیل گزارشات و جمع آوری اطلاعات آماری استفاده می شود.

کوکی ها
کوکی ها فایل های کوچکی هستند که سایت هایی که از آن بازدید می کنید بر روی کامپیوترتان ذخیره می کنند.کوکی ها در واقع فایل های ارتباطی بین سرور و کامپیوتر شما می باشد که از نظر امنیتی برای کامپیوتر شما کاملا بیخطرند.

امنیت
این وب سایت تمام اقدامات احتیاطی را برای حفاظت از اطلاعات حساس کاربران ما چه در حالت آنلاین و چه آفلاین انجام می دهد.
اگر فرم ثبت نام/درخواست خدمات ما از کاربر درخواست واردکردن اطلاعات حساس(از قبیل شماره کارت اعتباری یا شماره کارت ملی) را کند،این اطلاعات با بهترین نرم افزار رمزگذاری (SSL) حفاظت خواهد شد.

 
 
منشور حقوق شهروندی
ماده 34-حق شهروندان است که از مزایای دولت الکترونیک و تجارت الکترونیک، فرصت‌های آموزشی و توانمندسازی کاربران به صورت غیر تبعیض‌آمیز برخوردار شوند.

ماده 35- حق شهروندان است که از امنیت سایبری و فناوری‌های ارتباطی و اطلاع‌رسانی، حفاظت از داده‌های شخصی و حریم خصوصی برخوردار باشند.


 

                   
اوقات شرعی

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی چیست؟