برگزاری هفتمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان گناباد
برگزاری هفتمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان گناباد
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد از برگزاری هفتمین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان با حضور اکثریت اعضاء خبر داد .
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، هادی ایزدی اظهارداشت: در ابتدای جلسه پس از بررسی مصوبات جلسه قبلی دبیر جلسه گزارشی را از اقدامات انجام شده در حوزه تأمین کالا و نظارت بر بازار طی 15 روز گذشته ارائه نمود.
وی افزود: مهمترین این مصوبات شامل 165 مورد بازرسی نوبه ای و 9 مورد گشت مشترک با حضور نماینده فرمانداری، دادستانی، تعزیرات، بازرسین اداره صنعت، معدن و تجارت با اولویت بازرسی از واحدهای صنفی عرضه کننده کالاهای اساسی و مواد غذایی، لوازم یدکی، لاستیک، تعویض روغن، میدان میوه و تره بار و جمعه بازار انجام که نتیجه آن تنظیم 26 فرم تخلف به ارزش 133 میلیون ریال و ارسال آن به تعزیرات بوده است.
وی گفت: همچنین رسیدگی به 24 مورد شکایت کتبی و تماس با سامانه 124 ،  توزیع 1370 کیلوگرم گوشت قرمز منجمد به نرخ هرکیلو 29000 تومان و 5000 کیلوگرم شکر به نرخ هرکیلو3200 تومان در سطح فروشگاه های تعاونی کارگران و عمده فروشان در حوزه تأمین کالای اساسی و توزیع 146 حلقه لاستیک ناوگان سنگین با کمک اداره راهداری و انجمن صنفی بین رانندگان در حوزه تأمین لاستیک نیز طی 15 روز گذشته ، از دیگر اقدامات انجام شده بوده است.
وی افزود: درزمینه توزیع لاستیک خودرو های سبک نیزهر هفته توسط نمایندگی های مجاز با اخذ کارت سبز خودور لاستیک به نرخ دولتی بین دارندگان توزیع می گردد.
دبیر کارگروه تنظیم بازار گفت: مقرر شد آمار عملکرد دستگاه های عضو کارگروه در حیطه انجام وظایف بصورت مکتوب به فرمانداری اعلام شود همچنین دارندگان کامیون کمپرسی هر چه سریعتر نسبت به ثبت و تشکیل انجمن صنفی با همکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام نمایند و برای برخی از خدمات فنی که فاقد نرخنامه هستند توسط اتاق اصناف و اتحادیه مربوطه نرخ جدید تعیین و ابلاغ گردد.
 
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
منبع پورتال جامع سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۷۰۸


                   
اوقات شرعی

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی چیست؟