دیدار رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی شهرستان تایباد
دیدار رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی شهرستان تایباد
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت تایباد از دیدار صمیمی ریاست سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی این شهرستان خبر داد .
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خراسان رضوی ،  محمد اشرفی اظهار داشت : در حاشیه جلسه اقتصادی مقاومتی با حضور استاندار خراسان رضوی و هیأت همراه درشهرستان تایباد ، مهندس راضیه علیرضایی ریاست سازمان صنعت ، معدن و تجارت با تجار و سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی از نزدیک دیدار و گفتگو کرد .
در این دیدار، علیرضایی اظهار داشت : شهرستان تایباد دارای امکانات و ظرفیتهای قابل قبولی برای جذب سرمایه گذار با نگاه صادرات محور است .
 وی افزود: شهرستان تایباد با توجه به همسایگی با کشور افغانستان قابلیت های وِیژه ای جهت جذب سرمایه گذار و احداث کارخانجات بزرگ دارد که درصورت عملی کردن این مهم  به تثبیت اشتغال و افزایش صادرات  نیز می توانیم کمک کنیم.
ریاست سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی با بیان اینکه دوران مشارکت های تجاری در صورتی دوام میابد  که به کار مشترک در امر سرمایه گذاری  توجه شود.
 وی اولویت اصلی برای توسعه را توجه به سرمایه گذاری دانست و گفت: در این راستا نگاه ویژه ای به توسعه صنعتی شدن داریم لکن  منابع مالی ، معدنی ، انسانی و پتانسیل های فرهنگی باید  در راستای صنعتی شدن  به نحو مطلوبی استفاده شود  که قطعا این   مهم در این شهرستان عملیاتی و اجرایی خواهد شد .
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۱
منبع پورتال جامع سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۵۷


                   
اوقات شرعی

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی چیست؟