استفاده حداکثری از ظرفیت ها برای رفع موانع تولید
استفاده حداکثری از ظرفیت ها برای رفع موانع تولید
استاندار خراسان رضوی بر استفاده حداکثری از ظرفیت ها برای رفع موانع تولید تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهارداشت: امیدواریم امسال که تحت عنوان سال رونق تولید نام گرفته موانع تولید را رفع و از حداکثر ظرفیت ها در این زمینه استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه برخی از امور در اختیار مدیران استانی نیست افزود: کمک می کنیم آن دسته از مسائلی که در حوزه دولت و دستگاه های قضایی قرار دارد حل شود همانطور که تا کنون چند مورد را از تهران پیگیری کرده و به سرانجام رساندیم.
استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: راه اندازی ستاد تدبیر کار خوبی بود لذا آن را دنبال خواهیم کرد همانطور که در طول سه ماه گذشته مشکلاتی را حل و فصل کردیم.
وی ادامه داد: فضای استان بسیار فضای خوبی است و می توان به وضوح فضای همگرایی را در بین مدیران و مردم مشاهده کرد و باید گفت همه پای کار هستند.
رزم حسینی در بخش دیگری از سخنانش خطاب به مدیران بیان کرد: در نهایت باید به سمتی برویم که سپرده های مردم از استان خارج  نشوند بلکه جذب بیشتری را در این خصوص داشته باشیم.
در این جلسه، مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری نیز در خصوص جزئیات مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید گفت:مصوبات مختلفی داشتیم که مهم ترین آنها در حوزه تامین مواد اولیه و مواد مورد نیاز حوزه پتروشیمی بود و مشکل آنها مرتفع شد.
علی رسولیان اضافه کرد: یکی دیگر از مصوباتمان در خصوص رفع مشکل گازرسانی و رفع اختلافاتی که بین دستگاه ها برای گازرسانی وجود داشت بود اما توافق شد با کمک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و شرکت گاز مشکل رفع شود و بنگاه های اقتصادی هم موظف بشوند که شرایط  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای را رعایت کنند.
وی اذعان کرد: مشکل یک شرکت دیگر در خصوص تامین فرآورده های نفتی واحدها از جمله واحدهای مستقر در خواف بود که بنا بر این شد تا زمانی که مشکل آنها حل شده و بتوانند مجوزهای قانونی را دریافت کنند در یک بازه زمانی مشخص نیاز فرآورده های نفتی آنها تامین بشود.
رسولیان در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: امسال باید تعیین تکلیف واحدهای در حال احداث، نیمه راکد، راکد و واحدهای تملیکی موجود را در برنامه داشته باشیم.
 
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۰
منبع پورتال جامع سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۱۰۳


                   
اوقات شرعی

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی چیست؟