996  فقره جواز تاسیس طی 6 ماهه اول سال 98 در خراسان رضوی صادر شد
۹۹۶ فقره جواز تاسیس طی ۶ ماهه اول سال ۹۸ در خراسان رضوی صادر شد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی ۶ ماهه اول سال ۹۸ تعداد ۹۹۶ فقره جواز تاسیس با سرمایه گذاری ۴۲۰۳۵ میلیارد ریال و اشتغال ۲۷۵۴۷ نفر در استان صادر شده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، محمدرضا مس فروش اظهارداشت: تعداد مجوزهای طرح های صنعتی صادره استان طی این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از لحاظ تعداد 17 درصد و اشتغال 58 درصد رشد را نشان می دهد .
وی افزود: در این مدت، بیشترین سهم سرمایه گذاری در طرح های استان خراسان رضوی، مربوط به بخش  سایر محصولات کانی غیرفلزی بوده است که 8086 میلیارد ریال( 23 درصد) از کل سرمایه گذاری را به خود اختصاص داده است.بیشترین اشتغال نیز در محصولات پوشاک و عمل آوردن پوست خز بوده است که با 3843 نفر، 16.6 درصد از اشتغال را به خود اختصاص داده است.
مس فروش تصریح کرد: در حال حاضر در استان خراسان رضوی 2825 طرح صنعتی با سرمایه گذاری 303834 میلیارد ریال و اشتغال 85038  نفر، فعال می باشد.
وی اظهارداشت: در مجوزهای صادره طی 6 ماهه اول سال 98، 8 درصد تعداد طرح ها، 4 درصد سرمایه گذاری کل کشور و 9 درصد اشتغال طرح های صنعتی کشور مربوط به استان خراسان رضوی است.
 
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
منبع پورتال جامع سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۴۵


                   
اوقات شرعی

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی چیست؟