1254  فقره جواز تاسیس طی 7 ماهه سال 98 در خراسان رضوی صادر شد
۱۲۵۴ فقره جواز تاسیس طی ۷ ماهه سال ۹۸ در خراسان رضوی صادر شد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی ۷ ماهه سال ۹۸ تعداد ۱۲۵۴ فقره جواز تاسیس با سرمایه گذاری ۶۱۱۶۲ میلیارد ریال و اشتغال ۳۴۷۴۵ نفر در استان صادر شده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، محمدرضا مس فروش اظهارداشت: تعداد مجوزهای طرح های صنعتی صادره استان طی این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از لحاظ تعداد 26 درصد، سرمایه گذاری 19 درصد و اشتغال 72 درصد رشد را نشان می دهد .
وی افزود: در این مدت، بیشترین سهم سرمایه گذاری در طرح های استان خراسان رضوی، مربوط به بخش محصولات غیرفلزی بوده است که 10119 میلیارد ریال( 16.5 درصد) از کل سرمایه گذاری را به خود اختصاص داده است.بیشترین اشتغال نیز در بخش پوشاک و عمل آوردن خز بوده است که با 5907 نفر، 17 درصد از اشتغال را به خود اختصاص داده است.
مس فروش تصریح کرد: در حال حاضر در استان خراسان رضوی 3057 طرح صنعتی با سرمایه گذاری 324883 میلیارد ریال و اشتغال 91695 نفر، فعال می باشد.
وی اظهارداشت: در مجوزهای صادره طی 7 ماهه سال 98، 8 درصد تعداد طرح ها، 4 درصد سرمایه گذاری کل کشور و 10 درصد اشتغال طرح های صنعتی کشور مربوط به استان خراسان رضوی است.
 
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
منبع پورتال جامع سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۲۲


                   
اوقات شرعی

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی چیست؟