از خبرنگاران اقتصادی روزنامه های خراسان و شهرآرا تقدیر شد
از خبرنگاران اقتصادی روزنامه های خراسان و شهرآرا تقدیر شد
با حضور معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از خبرنگاران اقتصادی مجری پویش های رسانه ای گران نمی خریم و بی قیمت نخریم تقدیر و تشکر شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی، به مناسبت بیست و هفتم اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ، امروز سه شنبه  مورخ 99.2.30 در جلسه ای با حضور معاون و کارشناس مسئول بازرسی ونظارت و مدیر روابط عمومی این سازمان و جمعی از خبرنگاران اقتصادی روزنامه های خراسان و شهر آرا از همکاری ایشان  در اجرای پویش های رسانه ای «گران نمی خریم » و « بی قیمت نخریم » تقدیر و تشکر شد.
رضا شجاعی معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان گفت: خبرنگاران با تلاش خود باعث انتقال اخبار و گزارش  اقدامات سازمان  در راستای تنویر افکار عمومی می شوند.
وی  حوزه رسانه را مهم و باعث آگاهی بخشی افکار عمومی جامعه دانست و از خبرنگاران اقتصادی حاضر در عرصه خبر و اطلاع رسانی تقدیر وتشکر کرد.
شادی قاسمی مدیر روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی با تشکر از خبرنگاران اقتصادی روزنامه های خراسان وشهرآرا که با همکاری تعامل ایشان دو پویش رسانه ای «گران نمی خریم » و « بی قیمت نخریم » در شهر مشهد، استان خراسان و سپس سطح کشور مطرح و اجرایی شده بود گفت:  در واقع سازمان و روابط عمومی موفق است که رسانه‌ها را در کنار خود و خبرنگاران را همراه با خود داشته باشد و‌ رسانه‌ها کمک‌کار آنها باشند. 
وی تاکید کرد: رسانه‌ها، نمایندگان افکار عمومی هستند و می‌توانند اطلاعات لازم را در اختیار روابط عمومی‌ها بگذارند و بگویند که انتظارات مردم چیست و به عنوان پل ارتباطی بین سازمان و مردم عمل کنند.
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
منبع پورتال جامع سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۴۰


                   
اوقات شرعی

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی چیست؟