دیدار نماینده منتخب مردم شهرستانهای چناران و بینالود (طرقبه وشاندیز) در مجلس با رئیس سازمان صمت خراسان رضوی
دیدار نماینده منتخب مردم شهرستانهای چناران و بینالود (طرقبه وشاندیز) در مجلس با رئیس سازمان صمت خراسان رضوی
نماینده منتخب مردم شهرستانهای چناران و بینالود (طرقبه وشاندیز) در مجلس یازدهم با حضور در محل سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان رضوی با رئیس این سازمان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان رضوی،  در این دیدار راههای توسعه و پیشرفت شهرستان چناران وبینالود و استفاده از ظرفیت مناسب شهرک صنعتی چناران در حوزه جذب سر ریزواحدهای صنعتی محورغرب مشهد مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
محمدرضا مس فروش رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی در این دیدار ضمن تبریک به نماینده منتخب مردم شهرستان های چناران وبینالود در مجلس شورای اسلامی،سابقه و تجارب کاری بیش از 10ساله ، دکتر عباس زاده امامی بعنوان مشاور درکنار نماینده سابق شهرستان چناران را در توسعه و اعتلای حوزه انتخابیه موثر دانست و گفت: علاقمندی به گسترش ظرفیتها و بهره مندی بهینه از پتانسیلهای موجود، می تواند منشاء خدمات ارزنده ای برای مردم شریف چناران گردد.
وی برلزوم تعامل بین نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مدیران اقتصادی به منظور ارتقای جایگاه بخش تولید و صنعت، رفع موانع و مشکلات ،تلاش در راستای ایجاد اشتغال پایدار، جذب سرمایه گذار و ایجاد سرمایه گذاریهای مناسب در اقصی نقاط استان و همچین در خصوص بررسی مسایل و مشکلات واحدهای راکد و نیمه فعال تاکید کرد.
دکتر عباس زاده امامی  نماینده منتخب مردم چناران وبینالود در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار اظهار کرد: چناران از لحاظ جغرافیایی در منطقه‌ای ویژه قرار گرفته است که ظرفیتهای بسیار بالایی در بخشهای گردشگری ، کشاورزی و صنعتی دارد،  لذا با توسعه صنعتی مبتنی بر دانش می‌تواند مشکلات فعلی اقتصاد و اشتغال را مرتفع نماید.

در این گفتگوی دو طرفه؛ بر وحدت و برنامه ریزی با استقاده از خرد جمعی برای جذب سرمایه و ایجاد اشتغال تاکید گردید.دراین دیدار رییس اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان چناران دکتر عباس زاده امامی را همراهی کردند.
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
منبع پورتال جامع سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۵۳


                   
اوقات شرعی

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی چیست؟