گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان نیشابور
گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان نیشابور
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نیشابور از گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، محمدرضا پور کاویان اظهار داشت: این مراسم با هماهنگی و همکاری روابط عمومی فرمانداری شهرستان ،روابط عمومی این اداره و مجتمع فولاد خراسان با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، امام جمعه، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان و مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان در روز یکشنبه هشتم تیرماه 99 در محل اردوگاه فرهنگی و تفریحی باغرود و سالن اجتماعات مجتمع فولاد خراسان برگزار شد.
وی افزود: این مراسم به مناسبت بیست و هفتم اردیبهشت روز روابط عمومی برگزارو در محل اردوگاه فرهنگی و تفریحی باغرود شروع وبا برگزاری مسابقات ورزشی شور و نشاط خاصی به مراسم بخشید و در محل سالن اجتماعات مجتمع فولاد خراسان مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان ضمن بیان دیدگاه های خود برخی چالش های کاری خود را با مدیران ارشد اجرایی شهرستان در میان گذاشتند.
در این مراسم امام جمعه نیشابور با بیان این که مهم ترین اصل در روابط عمومی، «اخلاق» است، افزود: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های روابط عمومی  مخاطب
شناسی  است.
حجت‌الاسلام یعقوبی روابط عمومی را قلب سازمان دانست که باید برای توانمندسازی خود در راستای  رفع مشکلات جامعه هر چه بیشتر مجهز به علم و تخصص گردد.  
وی از روابط عمومی های شهرستان خواست در معرفی  هر چه بیشتر ارزش ها و توانایی های به گفته او  «ابر شهر نیشابور» به دنیا بیش از پیش تلاش کنند.       
معاون استاندار و فرماندار شهرستان هم در سخنانی با بیان این که امین ترین مشاوران مدیران در هر دستگاه اجرایی، مسئولان روابط عمومی هستند که چهره واقعی یک سازمان را در آینه اقدامات آنان می توان دید، از روابط عمومی های شهرستان خواست در انعکاس اخبار ضمن بازگویی صحیح وقایع نسبت به نقد و ارائه پیشنهادهای سازنده اقدام نمایند و در حوضه تعاملات و ارائه نقاط قوت شهرستان شاهد حضور بیش از پیش روابط عمومی ها باشیم.
علیرضا قامتی افزود: در سال جهش تولید، خوشبختانه توسعه واقعی و همه جانبه را در مجموعه تولید و فولاد خراسان شاهد بودیم.  
گفتنی است در پایان این مراسم از رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت و مسئول روابط عمومی این اداره به مناسبت دهم تیر ماه روز صنعت و معدن با اهداء لوح یاد بود تقدیر و تشکر  شد.
 
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
منبع پورتال جامع سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۱۶


                   
اوقات شرعی

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی چیست؟