(نسخه آزمایشی)

   
 
  
16 هزار لیتر روغن خوراکی از امروزبا نرخ مصوب  در مشهد عرضه می شود/توزیع ارزان روغن های گران
۱۶ هزار لیتر روغن خوراکی از امروزبا نرخ مصوب در مشهد عرضه می شود/توزیع ارزان روغن های گران
مصاحبه مسئول اداره بازرسی سازمان با خراسان
محمد بهبودی نیا - مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت : توزیع روغن های احتکاری از امروز در فروشگاه های زنجیره ای سطح شهر شامل اتما، شهرداری، رفاه و تعاونی مصرف کارکنان دولت آغاز می شود .
مهدی مقدسی در گفت و گو با خراسان رضوی افزود: با بالا رفتن تب خرید در بازار و افزایش غیر واقعی قیمت دلار برخی افراد اقدام به احتکار اقلام خوراکی در بازار کردند که سازمان صمت با حمایت ویژه  دادستانی و تعزیرات وارد عمل شد .
وی ادامه داد: حدود 16 هزار لیتر روغن مایع طی روز گذشته به دلیل گران فروشی از چهار واحد عمده فروشی بازار مصلی کشف و ضبط شد و توزیع آن به قیمت مصوب از امروز در فروشگاه های زنجیره ای سطح شهر به قیمت روغن مایع 16 کیلویی طبق مصوبه رسمی 90 هزار و 300 تومان و  قیمت روغن 5 کیلویی نیمه جامد هم به قیمت 29 هزار و 950 تومان درفروشگاه های زنجیره ای عرضه می شود .
مسئول بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: همچنین  بر اساس حکم صادر شده دو هزار و 42 حلب روغن نباتی 16 کیلوگرمی و سه هزار و 180 قوطی روغن پنج لیتری به ارزش سه میلیارد و 451 میلیون و 910 هزار ریال، که در هفته های قبل کشف شده بود از اواخر هفته قبل با قیمت مصوب  در فروشگاه های زنجیره ای سطح شهر  در حال توزیع است .
 
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
منبع پورتال جامع سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۲۷

اوقات شرعی

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی چیست؟