(نسخه آزمایشی)

   
 
  
برگزاری همایش پلیس، امنیت و اصناف شهرستان گناباد
برگزاری همایش پلیس، امنیت و اصناف شهرستان گناباد
رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان گناباد از برگزاری همایش پلیس، امنیت و اصناف همزمان با سومین روز از هفته نیروی انتظامی در سالن اجتماعات نیروی انتظامی شهرستان گناباد خبر داد .
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، هادی ایزدی ضمن تقدیر از خدمات شبانه روزی مجموعه نیروی انتظامی در رده های مختلف و ایجاد امنیت و آرامش در سطح عمومی  جامعه بویژه بازار، اظهارداشت: تداوم همکاری بین پلیس و اصناف در حوزه های مبارزه با  کالای قاچاق در سطح عرضه، مبارزه با پولشویی، برخورد با واحدهای صنفی فاقد پروانه ،وصول جرائم تعزیرات، افزایش حفاظت های فیزیکی، رعایت شئون اسلامی،مباحث ترافیکی، رعایت ساعات کار اصناف، برگزاری دوره های آموزشی ایمنی، رصد تهدیدات و عواملی که باعث افزایش ناامنی و کلاهبرداری و ورشکستگی و تصمیمات سوء در فضای مجازی می شود الزامی است.
وی اظهار داشت: در این همایش پس از ایراد سخنرانی توسط رئیس دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، رئیس اتاق اصناف و فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان، از فرماندهی نیروی انتظامی و همکارانشان در طول یک سال همکاری با مجموعه صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف با اهدای لوح، تقدیر بعمل آمد.
وی گفت: همچنین توسط فرماندهی نیروی انتظامی از رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت،اتاق اصناف و برخی اتحادیه های صنفی با اهدای لوح تقدیر و تشکر بعمل آمد.
 
 
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
منبع پورتال جامع سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی
تعداد بازدید : ۲۹

اوقات شرعی

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی چیست؟